8 hodnocení

Miracletox Beyond Program / Home Care + Miracletox čistící řada zdarma

omlazující program, který zpomaluje stárnutí 

Skladem (3 ks)
Kód: 1126
Značka: Miracletox
7 000 Kč 5 785,12 Kč bez DPH
Kategorie: Produkty
? Typ pleti: Normální, Citlivá a suchá, Problémová (akné), Rozšířené póry, Kuperóza a rosacea, Pigmentové skvrny, Vrásky
? Typ produktu: Sada
? Určené na: Obličej
Miracletox:

Beyond Program domácí péče určené pro všechny typy pleti má stejný princip jako specializovaná profesionální péče, s tím rozdílem, že ji můžete aplikovat v domácím prostředí.

 

Obsah balení:

15 ml Čistící řada Cleanser a Tonner zdarma 

4 Tox Ampoulky

4 ks  plátýnkových masek

50 ml Beyond Feel Cream

 

Liftingový program, který obsahuje kolagenové peptidy a přísady PCL- Ellanse. Pomáhá posilovat imunitu pokožky a zlepšuje její elasticitu.

Obsahuje složky Microspear® - nová patentovaná technologie proti stárnutí. Efektivně redukuje vrásky, zvyšuje pružnost a redukuje akné.

  • Přirozený "Human - like" kolagenový peptid.
  • Kolagen typu 1 a 3 - podporuje a udržuje produkci kolagenu.
  • Dračí krev udržuje pružnost a hustotu tkaných elastinových vazeb
  • Jin Ceramid obnovuje lipidový ochranný film lamelární vrstvy, udržuje vlhkost pokožky, brání jejímu vysychání a redukuje tak tvorbu vrásek.

Tox Ampoule obsahuje 12 peptidů, které pomáhají k řešení kožních problémů a redukci vrásek, rozjasnění pleti a zvýšení pružnosti.

 

Tox Ampoule 2ml x 4ea

Popis a funkce produktu:
Prémiová ampule obsahující Microspear®, kolagen typu 3 a PCL pomáhá řešit různé problémy s pokožkou, jako je zlepšení vrásek, rozjasnění a pružnost.

Použití:

Jednou týdně večer po vyčištění obličeje naneste na obličej jednu TOX ampulku (2 g) a masírujte pokožku konečky prstů, aby se vstřebala. Po použití TOX ampule si umyjte ruce, aby se zbytky nedostaly do jiných částí těla. Následující ráno obličej lehce očistěte. Může dočasně pociťovat mravenčení.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima. Po otevření spotřebujte veškerý obsah (2 g). Používá se pouze na obličej. Vyvarujte se používání dalšího přípravku na čištění/odlupování obličeje, Nepoužívejte Retinol, přírodní oleje a exfoliační produkty.

Skladujte mimo vysokou nebo nízkou teplotu, přímé sluneční světlo a vysokou vlhkost. Držte mimo dosah dětí.

 

Masky 30g x 4ea

Odemkněte pevnější pleť s maskou Miracletox, která poskytuje kombinaci výhod 5 ceramidů a 5 peptidů - posílení, hydratace a reprodukce kolagenu pokožky.
Vysoce kvalitní maska z mikrovlákna s extraktem z věčnosti dodává pokožce hydrataci a vitalitu. Pomáhá při zesvětlení pokožky, proti vráskám, hojí akné a poskytuje pokožce bohatý přísun výživy a energie!

 

Beyond Program