Prémiové produkty Miracletox Home Care

Seznamte se s exkluzivní technologií MIRACLETOX Microspear®!

Chci vědět VÍCE

Cellstory Plus Meso-Care program

Speciální složka Micro-Spear® účinně zabraňuje stárnutí. Je založena na desítkách tisíc mikroskopických jehel získaných z hydrolyzované mořské houby.

Více informací

Nejoblíbenější produkty

 

Thesera představuje formu liftingu pomocí tekutých nití

E-shop s luxusní kosmetikou

Více informací

 

L.ma led Face maska

Realizace dokonalé pokožky - LED maska - péče o pleť bez hranic

Více informací

 

Od našich zákaznic

Když jsem v létě hledala nějaký dobrý kosmetický salon, ptala jsem se všech kolem - kamarádek, v agentuře, vizážistů v práci. Tipů jsem dostala víc, ale jedno jméno se tam objevovalo vícekrát. @femmemiracletoxlounge a jejich @miracletoxcz ošetření, které je podobné mezoterapii. Jen na rozdíl od té klasické je šetrnější a hlavně neinvazivní! A to je něco, na co já slyším☝️ A podle těch před a po fotkách, které jsem měla možnost vidět, si myslím, že tu nejsem naposled

Daniela Peštová Daniela Peštová

Holky, vím, že je 4h ráno, ale jsem úplně nadšená. Nějak nemůžu spát a ze zvědavsti jsem vstala a mrkla do zrdcadla, protože jsem si včera aplikovala ty krémečky, co jsme dostaly.... What the hell...moje pleť je úplně rozzářená a napjatá, jako že jsem po výplních :) Ještě jak jsem měla ty ranky po tom spálení z peelingu (jak jsem vám psala), to je všechno pryč, úplně krásně...nechápu.

Naďa Vidolová Brabcová Naďa Vidolová Brabcová

Dobrý den! Dneska mi od vás přišel balíček, ze kterého mám velkou radost. Už půl roku používám vaši kosmetiku Miracletox a úplně mi změnila pleť. Pro mě velký zázrak, který jsem si zamilovala. Chtěla jsem se zeptat na jednu věc, která mi dnes provonila celý byt kvůli tomu, jak balíček od vás nádherně voněl. Můžu se zeptat na tu vůni...?

Nikola K. Nikola K.

Je to opravdu láska na celý život :) Jedno vyzkoušení ampulí a druhý den super efekt. Kamarádky si myslely, že jsem si nechala natajno vypnout vrásky kolem očí. Pleť omládla pocitem i vzhledově. Už mám druhou várku ampulí, sérum i krém používám 3 dny a bomba. Mám i masku, ještě jsem nepoužila, ale chystám se. Jsem hrooozně náročná a tohle je opravdu top top top a děkuji :) #miracletox

Veronika Maršo Veronika Maršo

Zobrazit všechny